O firmie

Thermo Pol Centrum Dociepleń – materiały budowlane, tynki, farby

Zespół Thermo Pol Centrum Dociepleń serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Mamy nadzieje, że spełnimy wszelkie Państwa oczekiwania w dziedzinie chemii budowlanej. Jesteśmy młodą firmą, założoną w lipcu 2017 roku, posiadającą jednak dużą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie tynków, farb i dociepleń. W głównej mierze zajmujemy się dystrybucją chemii i materiałów budowlanych Majsterpol i Foveo Tech stosowanej w pracach przy elewacji budynków. Dużą częścią naszej firmy są profesjonalne usługi w ramach, których wykonujemy mycie, konserwację, tynkowanie oraz malowanie dachów i elewacji. Wykonujemy również gładzie natryskowe oraz malowanie wewnątrz budynku.

Nie zajmujemy się wyłącznie sprzedażą. W myśl zasady, że należy dogłębnie poznać oferowany produkt, sami oferujemy usługi budowlane. W ramach struktur firmy działa fachowa i rzetelna ekipa budowlana wykonująca elewację budynków jednorodzinnych oraz budynków użyteczności publicznej.

Oferujemy również usługi z zakresu wykonywania gładzi gipsowych oraz malowania. Paramy się także myciem, konserwacją i malowaniem dachów. Wszystkie te usługi realizujemy przy użyciu agregatu hydrodynamicznego firmy Graco.

Po szczegóły tej części naszych usług zapraszamy do kontaktu.

Oferowane materiały budowlane

W naszej ofercie znajdują się wszelkie materiały budowlane potrzebne do wykończenia ścian, dociepleń i elewacji.

Oferujemy bogaty wybór produktów Majsterpol i Foveo Tech, w tym:

  • Tynki
  • Farby
  • Grunty
  • Kleje
  • Zaprawy
  • Lakiery natynkowe
  • Siatki podtynkowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również kompleksowe rozwiązania systemowe zarówno w dziedzinie dociepleń, jak i metod wykonywania ozdobnych elewacji budynków. Zajmujemy się również konserwacją, tynkowaniem oraz malowaniem dachów i elewacji.

Płatność przyjmujemy w formie gotówki przy odbiorze produktów oraz przelewów bankowych na nr konta Ing Banku Śląskiego 88 1050 1461 1000 0091 1997 1225.

UWAGA:

Chwilowo sklep internetowy Thermo Pol Centrum Dociepleń nie wysyła zamówionych towarów. Przepraszamy za spowodowane tym faktem niedogodności i zapraszamy do osobistego odbioru zamówień. Chcemy Państwa zapewnić, że pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Zależy nam na tym, by oferowana chemia i materiały budowlane były dostępne dla klientów na terenie całego kraju!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl