Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Produkt dnia
Foveo Tech Tynk Silikonowy TN 30
Foveo Tech Tynk Silikonowy TN 30
159,99 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Bosman Piana Pistoletowa GOLD

Bosman Piana Pistoletowa GOLD
Bosman Piana Pistoletowa GOLD

Piana Pistoletowa GOLD jest jednoskładnikową, uszczelniająco-montażową pianą poliuretanową twardniejącą pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu.Czas powierzchniowego przesychania: 10-14 minut a pełnego twardnienia max. 18 godzin. Piana Bosman jest super niskoprężna, szybkoschnąca, akustyczna i trwale elastyczna. Piana Bosman ma doskonałą przyczepność do większości materiałów budowlanych (super przyczepna do PVC) za wyjątkiem polietylenu, silikonu, polistyrenu i teflonu. Stwardniała piana może być przycinana (już po 30-40 minutach), szlifowana, tynkowana i malowana, należy ją jednak chronić pred bezpośrednim nasłonecznieniem. Dzięki doskonałej rozszerzalności wnika we wszelkie pory i zagłębienia, umożliwiając pełne uszczelnienie i izolację. W budownictwie znajduje szerokie zastosowanie m.in. przy montażu stolarki budowlanej, przy wypełnianiu i izolowaniu przepustów kablowych, rurowych; przy izolacji cieplnej sieci wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania; do wygłuszania i uszczelniania ścian działowych oraz kabin samochodowych i łodzi; do łączenia i uszczelniania prefabrykowanych elementów drewnianych w budownictwie szkieletowym.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 25,12 zł
szt.

Bosman Piana Pistoletowa Poliurentowa

Bosman Piana Pistoletowa Poliurentowa
Bosman Piana Pistoletowa Poliurentowa

Piana Bosman LUX jest jednoskładnikową, uszczelniająco-montażową pianą poliuretanową twardniejącą pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu. Czas skórkowania 20 minut a pełnego twardnienia 12 godzin. Piana Bosman ma doskonałą przyczepność do większości materiałów budowlanych, za wyjątkiem pilietylenu, silikonu, polistyrenu. Stwardniała piana może być przycinana, szlifowana, tynkowana i malowana, należy ją jednak chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem. Piana Bosman zalecana jest szczególnie do osadzania drzwi i okien. Dzięki doskonałej rozszerzalności wnika we wszelkie pory i zagłębienia, umożliwiając pełne uszczelnienie i izolację. W budownictwie znajduje szerokie zastosowanie m.in przy: przy wypełnianiu i izolowaniu przepustów kablowych, rurowych, przy izolacji cieplnej sieci wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, do wygłuszania i uszczelniania ścian działowych oraz kabin samochodowych i łodzi, do łączenia i uszczelniania prefabrykowanych elementów drewnianych w budownictwie szkieletowym

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 24,00 zł
szt.

Bosman Zmywacz do Piany

Bosman Zmywacz do Piany
Bosman Zmywacz do Piany

Służy do czyszczenie pistoletów do pianki poliuretanowej. Rozpuszcza nie utwardzoną piankę poliuretanową jednoskładnikową i dwuskładnikową, a także świeży nie utwardzony klej poliuretanowy.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 15,40 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl